kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

Zazdrość w związku

Bardzo często zdarza się, ze jeden z partnerów w związku jest wręcz chorobliwie zazdrosny. Życie z taką osobą jest po prostu nie do zniesienia. Twoja chorobliwa zazdrość może być naprawdę uciążliwa, ograniczać osobę, którą kochasz i w rezultacie, w końcu może doprowadzić do rozstanie, czyli dokładnie do tego, czego najbardziej nie chcesz. Zazdrość jest częstą emocją towarzyszącą związkowi i często jest wyznacznikiem głębokiej miłości i troski o ukochaną osobę, jednak zazdrość chorobliwa, niekontrolowana jest tylko i wyłącznie siłą niszczącą. Nie może doprowadzić do niczego innego, tylko do rozstania. Jeżeli masz problem z tego typu zazdrością lub ma go Twój partner, niezbędny jest psycholog. Psycholog jest w stanie pomóc parom, w których jedna strona nieustannie zmaga się z zazdrością tej drugiej.

Chorobliwa zazdrość nigdy nie pomaga, a wręcz szkodzi związkowi

Gdzie szukać źródła chorobliwej zazdrości ? Każdy psycholog zna odpowiedź na to pytanie. Zazdrość wynika z potrzeby sprawowania kontroli, lęku i niskiej samooceny. Te trzy czynniki mogą sprawić, że związek dla tej drugiej strony staje się czymś nie do zniesienia. Taka osoba czuje się osaczona, spętana Twoją zazdrością i w pewnym momencie na pewno będzie chciała uwolnić się od tego uczucia. Jeżeli nie chcesz na to pozwolić, zawalcz o to by nie stracić swojej drugiej połówki i udaj się po pomoc do specjalisty. Idąc tą drogą możesz uzdrowić swój związek. Jeśli znajome są Ci takie sytuacje jak przeszukiwanie płaszcza partnera, sprawdzanie jego poczty elektronicznej, telefonu komórkowego, czy wręcz jeżdżenie i śledzenie partner, a nawet wszczynanie wielkich, bezpodstawnych awantur, koniecznie udaj się po pomoc do specjalisty. Psycholog pomoże Ci uporać się z poczuciem niepewności, niską samooceną i być może uratuje Twój związek, który może już teraz stacza się po równi pochyłej. Jeżeli nie masz odwagi by pójść do specjalisty, porozmawiaj szczerze z partnerem i wyznaj mu, że chcesz walczyć o związek i walczyć ze swoją chorobliwą zazdrością. Wspólnie na pewno uda się wam znaleźć rozwiązanie.