kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

Wirtualne pieniądze

Dzisiaj otrzymujemy pieniądze na konto i nawet ich nie widzimy, bo później przy pomocy karty płacimy dalej. Tak dzieje się w wielu domach, dlatego nikogo nie dziwi, że pojawiła się waluta, która jest w 100% wirtualna. Oznacza to, że nie ma jej fizycznie, ale jest za to na naszym koncie. Kupujemy ją za prawdziwe pieniądze, a więc warto się tym tematem zainteresować. Tą walutą jest ethereum, czyli coś, co zostało wymyślone stosunkowo nie tak dawno temu. W roku 2014 jeden z ludzi zajmujących się tym tematem stworzył coś wyjątkowego. Wzorował się na innej popularnej walucie, jaką jest bitcoin, ale tutaj mamy to wszystko udoskonalone, a zatem na pewno można będzie na tym tylko jeszcze więcej zyskać. Zakładając się z kimś o wynik meczu można tak wszystko ustawić, że po zakończeniu meczu wygrany automatycznie otrzyma wybraną kwotę na swoje konto. Nie ma pośredników i dlatego ethereum zyskuje sobie coraz więcej klientów. To dobrze, że można wykorzystać na całego wirtualny świat i płacić taką wirtualną walutą.

Bezpieczeństwo i wysoki zysk

Łańcuch bloków to system znany już wcześniej właśnie z bitcoin, dlatego nie ma się, co dziwić, że tutaj również został zastosowany. Jeśli interesuje nas ethereum to można sprawdzić kursy i można nieco bardziej zagłębić się w ten jakże ciekawy temat. Wirtualna waluta to przyszłość, dlatego nie ma się, co dziwić, że zainteresowanie tym tematem rośnie z roku na rok. Warto również wspomnieć, że ta nowa waluta zyskała już 1000% na swojej wartości. Jest na rynku od dwóch lat, a tutaj taki niesamowity skok. Wartość wszystkich pieniędzy szacowana jest na miliard dolarów. Można tutaj porównać bitcoin, który na rynku jest od 2009 roku, a wartość wszystkich pieniędzy szacowana jest na sześć miliardów dolarów. Jeśli wzrost ethereum będzie nadal tak szybki to za kilka lat będzie to najpoważniejsza ze wszystkich kryptowalut na rynku. Jeśli dzisiaj zainwestujemy własne pieniądze w tę walutę to możemy być pewni, że zyskamy na tym naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo.