kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

Spłata pożyczki pod zastaw nieruchomości

Pożyczka pod zastaw nieruchomości spłacana jest na warunkach ustalonych z bankiem lub inną instytucją finansową, w której zaciągnęliśmy tego typu pożyczkę. Zwykle, z racji dużej kwoty udzielonej odbiorcy, jest ona spłacana w ratach, chociaż okres jej spłaty jest krótszy niż w przypadku kredytu bankowego. Na pewno każda osoba spłacająca tego typu pożyczkę skupiona jest tylko na tym, żeby w terminie dokonywać wpłat kolejnych jej rat, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że w przeciwnym razie będzie narażona na wizyty komornika i otrzymywanie kolejnych wezwań do zapłaty. Przeciąganie w czasie spłaty takiej pożyczki może spowodować, że w końcu utracimy prawa do posiadanego przez nas mieszkania i będziemy musieli się z niego wyprowadzić, a samo mieszkanie zostanie sprzedane przez bank. Dlatego pożyczka pod zastaw nieruchomości, chociaż cieszy się dużą popularnością, to jednocześnie jest uznawana za jedną z najbardziej wymagających i niebezpiecznych form udzielanych pożyczek.

Warto zadbać o to, aby udzielana nam pożyczka pod zastaw nieruchomości została przyznana zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Powinna, więc zostać przez nas podpisana umowa pożyczkowa, której warunki zostaną nam przystępnie wyjaśnione i nie będzie posiadała ona żadnych ukrytych kosztów.

Dlatego przed podpisaniem ostatecznej umowy pożyczkowej dobrze będzie skontaktować się z naszym osobistym doradcą finansowym lub zasięgnąć porady u radcy prawnego niezwiązanego z bankiem, w którym staramy się o otrzymanie pożyczki. Będzie on mógł dokładnie przeczytać przedstawioną nam umowę, przyjrzeć się proponowanemu oprocentowaniu naszej pożyczki oraz określić, w jak szybkim tempie bank będzie mógł poprosić nas o opuszczenie mieszkania, jeżeli zaczniemy mieć jakieś problemy ze spłatą pożyczki. Na pewno będzie nam także przypominał, że warto trzymać w domu przez jakiś czas kolejne dowody wpłaty rat pożyczkowych oraz informację o spłaceniu całej sumy posiadanej przez nas pożyczki.