Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

Badanie kolonoskop

Badanie kolonoskop

Badanie kolonoskopii ogólnie rzecz ujmując polega przede wszystkim na wprowadzeniu przez odbyt specjalnego wziernika i obejrzeniu całego światła jelita grubego i na przykład przy okazji wycięcie polipów jeżeli takie znajdują się w More »

Zastanawiasz się nad drewnianym tarasem?

Zastanawiasz się nad drewnianym tarasem?

Jeżeli zastanawiasz się nad drewnianym tarasem, musisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie. Jak zapatrujesz się na kwestię popularności. W ostatnim czasie sytuacja wygląda tak, że taras drewniany cieszy się bardzo, More »

 

Rozwód z orzeczeniem o winie

Zdrada, niezależnie czy była zdarzeniem jednorazowym, czy też powtarzającym się, jeżeli doprowadziła do trwałego rozpadu pożycia małżeńskiego, może być podstawą o wniesienie do sądu pozwu o rozwód. Rozwód z orzekaniem o winie zdrada jest bardziej skomplikowanym procesem, aniżeli rozwód za obopólnym porozumieniem stron. Aby jednak uzyskać rozwiązanie związku małżeńskiego z winy jednej ze stron, należy bezspornie przed sądem ową winę udowodnić. Korzyścią z dobrze przedstawionego materiału dowodowego, jest uznanie niewiernego współmałżonka za jedynego winnego rozpadu małżeństwa. Aby zatem uzyskać pożądane orzeczenie sądu, warto już na wstępie rozprawy dysponować konkretnymi dowodami.

Prawo postępowania cywilnego przewiduje przestawianie sądowi wszelkich dowodów, mogących świadczyć o winie drugiej strony za rozpad małżeństwa. Mogą to być dowody osobowe, a także rzeczowe, w skład których wchodzą smsy, maile, zdjęcia czy nagrania. Jak zatem zdobyć wystarczające dowody, aby móc ubiegać się o rozwód z orzekaniem o winie z powodu zdrady? Jako że, każda ze stron ma prawo się bronić i odpierać zarzuty, najlepiej przedstawić niepodważalne dowody, w postaci fotografii czy nagrań wideo, na których jasno widać kontakty pozamałżeńskie.

W tym celu przydatna może okazać się pomoc wykwalifikowanego detektywa. Rzetelna, dokładna obserwacja podejrzanego o romans współmałżonka zazwyczaj kończy się zgromadzeniem satysfakcjonujących materiałów dowodowych, dzięki którym rozwód z orzekaniem o winie z powodu zdrady będzie łatwiejszy do uzyskania. Sprawdzone, skuteczne, a przede wszystkim zgodne z prawem metody działania prywatnych detektywów pozwalaną na uchwycenie dwuznacznych sytuacji. Dbamy przy tym, aby pozyskiwany materiał rozwód z orzekaniem o winie zdrada dowodowy nie budził najmniejszych nawet wątpliwości. Robione przez nas zdjęcia są najlepszej jakości, dzięki wysokiej klasy sprzętowi, z jakiego korzystamy. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy.