kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

Rozwijanie zainteresowań w obcym języku

Globalizacja, czyli mieszanie się kultur, przenikanie tradycji z jednego zakątka świata do drugiego, jest już tak powszechnym zjawiskiem, że czasem nie dostrzegamy jej konsekwencji. Jest to przypadkowe, a czasem intencjonalne działanie człowieka. Odkąd możliwości komunikacji między państwami, a potem kontynentami stały się normą, handel i wymiana surowców pozwalała na poznawanie nawet odległych smaków, towarów i zwyczajów. Dzięki angielski białołęka mamy możliwość poznawać kulturę obcych narodowości na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Zarówno telewizja, Internet, książki i czasopisma coraz częściej są wydawane w języku angielskim po to, aby każdy na świecie mógł rozwijać swoje zainteresowania.

Nie tylko język narodowy

Język angielski stał się oknem na świat, które jest otwarte na oścież i tylko od nas i naszych chęci zależy to, w jaki sposób wykorzystamy możliwości. Dzięki znajomości języka narodowego, od najmłodszych lat już nam wpojonego, porozumiewamy się z rodziną, najbliższymi, a szerzej z rodakami. Posiadając umiejętność komunikacji w języku angielskim możemy porozumieć się praktycznie z całym światem. I nie będzie to przesadą, jeśli stwierdzi się, że bez znajomości języka sami ograniczamy się, tworząc barierę z wiekiem coraz trudniejszą do zniwelowania. angielski białołęka to szkoła, która w szybki, a zarazem trwały sposób pomoże tę barierę pokonać. Dzieje się tak z kilku powodów, przede wszystkim ze względu na wykwalifikowaną kadrę. Nauczyciele służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Umiejętnie i w ciekawy sposób potrafią przekazać wiedzę. Tematyka zajęć lingwistycznych jest bardzo różna, dzięki temu każdy z uczniów znajdzie tutaj coś dla siebie i sam jest w stanie poszerzać swoje zainteresowania w oparciu o już zdobytą wiedzę. Istotny jest też fakt dopasowania się zajęć, jeśli chodzi o terminy spotkań, do wymagań osób uczących się.

Jest to komfortowe rozwiązanie dla obu stron – w angielski białołękauczeń może w pełni poświęcić się nauce i skupić na niej swoją uwagę a i nauczyciel wtedy ma satysfakcję, że jego czas jest produktywny.