Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

Badanie kolonoskop

Badanie kolonoskop

Badanie kolonoskopii ogólnie rzecz ujmując polega przede wszystkim na wprowadzeniu przez odbyt specjalnego wziernika i obejrzeniu całego światła jelita grubego i na przykład przy okazji wycięcie polipów jeżeli takie znajdują się w More »

Zastanawiasz się nad drewnianym tarasem?

Zastanawiasz się nad drewnianym tarasem?

Jeżeli zastanawiasz się nad drewnianym tarasem, musisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie. Jak zapatrujesz się na kwestię popularności. W ostatnim czasie sytuacja wygląda tak, że taras drewniany cieszy się bardzo, More »

 

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości i parametrom. Ważne jest również odświeżanie, Input Lag oraz czas reakcji. Wysoki kontrast, wysoka jasność oraz szeroki kąt widzenia – nie zapominajmy o tych cechach, które charakteryzują dobry sprzęt. Jeżeli potrzebujemy monitora do grania w gry 3D, należy wybierać monitory gamingowe, które wyświetlają efekty trójwymiarowe. Obecnie na naszym rynku możemy wybierać spośród dwóch technologii. Jedna z nich to technologia polaryzacyjna, druga migawkowa. Pierwsza z nich, choć nie oferuje najlepszej jakości obrazu, to nie męczy oczu. Zaawansowani gracze używają monitory gamingowe w większej ilości niż jeden, rozwiązanie to jest bardzo popularne, jednak, decydując się na nie warto sprawdzić, czy nasza karta graficzna jest w stanie obsłużyć kilka takich monitorów w jednocześnie.
Jeżeli chcemy zakupić dobry monitor do grania, powinniśmy wybierać spośród bogatej ofert monitorów gamingowych.

Monitory gamingowe charakteryzują się wysoką rozdzielczością, wysokim kontrastem, wysoką jasnością, a także szerokimi kontami widzenia. Przy wyborze szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj matrycy. Do najpopularniejszych zaliczamy matrycę TN oraz IPS. Pierwsze, charakteryzują się niskim czasem reakcji, drugie z kolei wyświetlają obraz w niezwykle dobrej jakości, niestety ich czas reakcji nie jest tak dobry jak w modelach TN. Obecnie, w każdym sklepie z profesjonalnym sprzętem komputerowym znajdziemy fantastyczne propozycje monitorów do gier. Wybór jest naprawdę bardzo duży.

monitory gamingowe mają zazwyczaj nieco wyższą cenę, jednak jak najbardziej opłaca się wydać na nie nieco trochę więcej gotówki. W najnowszym rankingu gracze docenili przede wszystkim 3 monitory: dwa od firmy BenQ: Gw2270H oraz XL2411Z. Na pierwszym miejscu znalazł się monitor iiyama G-MASTER Black Hawk GE2488HS-B2