kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

Gablota informacyjna w miejscu pracy

Każde miejsce pracy rządzi się swoimi prawami. Pracownicy przygotowani są do różnych zasad panujących w zakładzie pracy, do innego podejścia do przerw czy też indywidualnego odczuwania wszelkiego trybu pracy przez różnych współpracowników. Każde miejsce pracy jest inne, a więc w jednym mogą panować bardziej koleżeńskie relacje, w innym zaś są one całkowicie służbowe. Niezależnie od tego jednak każda praca zakłada pójście na jakieś ustępstwa, przystosowywanie się do panujących tam zasad, czasem także brania udziału w różnych konfliktach i sporach między współpracownikami. Dlatego też dobrze jest wybrać miejsce, w którym możliwe będzie odpowiednie wyeksponowanie ważnych dla pracowników informacji. Tutaj świetnie przydadzą się i na pewno też sprawdzą się gabloty informacyjne.

Co można umieścić w gablotach informacyjnych w miejscu pracy?
ogłoszenia pracowników
regulamin, który obowiązuje w miejscu pracy
zestawienie urlopów i dni wolnych
harmonogram poszczególnych pracownicy
grafik, jeśli pracownicy pracują na zmiany lub przychodzą do pracy o różnych porach
drobne ogłoszenia, które mogą przydać się w czasie pracy: ulotki z jedzeniem na wynos, numery na taksówkę etc.

Z założenia i samej nazwy gabloty informacyjne pełnią funkcję przede wszystkim informującą. Pracodawca, który prowadzi gablotę dla swoich pracowników powinien pamiętać o tym, żeby w gablocie panował ład i porządek. Należy regularnie wymieniać nieaktualne oferty i informacje na te nowe. O to powinien dbać zarówno pracodawca, jaki i pracownicy, którzy chętnie korzystają z wolnego miejsca na swoje drobne ogłoszenia, nie tylko pracownicze i dotyczące pracy.

Teraz gabloty informacyjne spełniają także funkcję ściśle reprezentacyjną. Często ich przeznaczenie jest proste: mają przyciągnąć nawet najbardziej zagapionych pracowników lub zwrócić uwagę klientów, którym potrzebny jest dodatkowy bodziec marketingowy. Gablotę informacyjną dobrze jest umieścić w miejscu, które będzie widoczne dla wszystkich. Dobrym pomysłem jest wejście do biura lub korytarz, to samo dotyczy sekretariatu lub sali konferencyjnej.