kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

CZY UDZIELANIE PORAD PRAWNYCH W SIECI JEST OPŁACALNE DLA KANCELARII?

Nie da się ukryć, że rynek prawniczy staje się coraz bardziej elastyczny i otwarty na różnego rodzaju nowe metody i sposoby świadczenia swoich usług – przykładem mogą być porady prawne przez internet. Jest to oczywiście konsekwencją deregulacji zawodów prawniczych oraz faktem, że obecnie na rynku polskim prawników jest naprawdę sporo. W związku z tym walczą oni o klienta praktycznie każdymi dostępnymi metodami – między innymi poprzez udzielanie darmowych porad prawnych. Czy i komu jednak tak naprawdę się to opłaca?

PRESTIŻ DLA KANCELARII

Coraz większa liczba kancelarii prawnych decyduje się na otworzenie na swoich stronach internetowych zakładki z darmowymi poradami prawnymi przez internet. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to działanie całkowicie pozbawione sensu i wręcz narażające kancelarię na straty – skoro klient otrzyma darmową usługę za pośrednictwem sieci internetowej, nie przyjdzie już do kancelarii w świecie realnym i nie zapłaci za tę samą usługę. Nic jednak bardziej mylnego – coraz więcej kancelarii decyduje się na taki krok i świadczenie podobnych darmowych usług ze względu na to, że znakomicie wpływa to na ich prestiż, a w konsekwencji – paradoksalnie – zwiększa zyski i ilość obsługiwanych klientów.

Najczęściej bowiem porady prawne przez internet dotyczą kwestii dość błahych – chyba nikt rozsądny, komu grozi na przykład kara pozbawienia wolności, nie będzie przecież szukał pomocy prawnej w sieci, ale uda się do najlepszego adwokata, jakiego tylko uda mu się znaleźć.

 

Z tego też względu udzielanie podobnych porad nie jest zbyt wielkim obciążeniem dla kancelarii – zazwyczaj taka porada prawna ogranicza się do udzielenia krótkich odpowiedzi na kilka prostych pytań. Tymczasem klient, który uzyskał taką pomoc, wyrabia już sobie pozytywny obraz danej kancelarii. W związku z tym jest bardzo prawdopodobne, że udzielone mu porady prawne przez internet będą miały wpływ na to, że na przykład poleci tę konkretną kancelarię swoim znajomym.