kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

Co powinien zawierać akt notarialny

Akt notarialny jest dokumentem, w którym powinny zostać zawarte określone przepisami prawnymi informacje. Informacje te musi zawrzeć w akcie przedstawiciel kancelarii prawnej czyli notariusz na zlecenie stron. Jakie informacje powinny być zawarte w akcie ? Musisz to wiedzieć jeśli zamierzasz iść do notariusza. Jeśli zamierzasz zlecić sporządzenie aktu notarialnego skorzystaj koniecznie z usługi notariusz warszawa, szczególnie jeśli mieszkasz w stolicy lub w jej pobliżu.

Akt notarialny powinien zawierać różnorodne informacje.

Akt notarialny musi zawierać datę jego sporządzenie i podpisania, czyli dokładnie dzień, miesiąc i rok. Ważna informacją jest także miejsce sporządzenia aktu, które również musi być w nim zawarte. Istotną informacją jest również imię, nazwisko notariusza oraz adres siedziby jego kancelarii. Może się zdarzyć, że akt sporządza zastępca notariusza, w takiej sytuacji w akcie powinna zostać zawarta informacja o imieniu i nazwisku zastępcy notariusza. Jeśli skorzystasz z usługi notariusz Warszawa wszystkie niezbędne informacje na pewno zostaną zawarte. Co jeszcze powinien zawierać akt notarialny ? Imiona nazwiska osób, które zlecają sporządzenie aktu notarialnego oraz imiona ich rodziców, ponadto adresy tych osób, imiona i nazwiska osób działających w imieniu osób zawartych w akcie oraz ich pełnomocników wraz z adresami zamieszkania i siedzibami. Akt zawiera także oświadczenia stron. Na żądanie stron akt może też zawierać opisy faktów, które dzieją się podczas spisywania aktu np. przekazanie pieniędzy za zakupione mieszkanie lub innego rodzaju czynności w zależności od okoliczności. W akcie zawarta jest także informacja o tym, ze akt został odczytany. Wtedy notariusz musi upewnić się, że osoby, których akt dotyczy w pełni rozumieją jego treść i oświadczenia. Na sam koniec w akcie zawarte musza zostać podpisy osób, których akt dotyczy, osoby obecne przy sporządzaniu i notariusz. Jeżeli chcesz mieć pewność, że akt notarialny zostanie prawidłowo sporządzony skorzystaj z usługi notariusz Warszawa. Sporządzenie aktu zajmuje trochę czasu, dlatego ważne  jest aby przygotować się na około 2-3 godziny spędzone w kancelarii. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę i są później zaskoczone, że trwa to tyle.