kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

Cała prawda o narządzie rozrodczym

Członek u mężczyzny to jednocześnie słaby punkt u faceta, który z tego powodu może mieć niemałe kompleksy. Wiadomo, jednak że długość penisa to jest kwestia sporna bowiem nawet ci mniej obdarzeni przez naturę mogą mieć naprawdę duże powodzenie u kobiet. Tak więc sama wielkość wydaje się tutaj nie mieć znaczenia. Panowie myślą jednak inaczej zapominają jednak o małym fakcie, że mniejszy penis w stanie spoczynku może urosnąć o kilkanaście centymetrów podczas erekcji. Długie członki podczas erekcji powiększają się nieznacznie i to jest kolejny fakt świadczący o tym, że długość penisa nie odgrywa większej roli. Jednak mężczyźni mają inne zdanie na ten temat, ponieważ kompleks małego członka to u nich często temat tabu. Co więcej, potrafią się oni z tego powodu zamknąć na kobiety i oddawać przyjemności masturbacji niż spróbować odbyć stosunek z partnerką.

Powody wstydu

Powodem jest to, że wstydzą się oni swojego przyrodzenia. Chcieliby pochwalić się większym penisem, chodź jak dobrze wiadomo kobiety, nie zwracają aż takiej uwagi na wielkość członka. Problemem może być członek, którego wymiary są poniżej skrajnych wartości wówczas może on dostarczać partnerce faktycznie zbyt mało bodźców. Jednak i w tym przypadku długość penisa możemy zniwelować w zależności od wybranej pozycji.

Jeśli umiejętnie zmienimy pozycję w trakcie stosunku to nawet mały penis, nie będzie problemem i penetracja pochwy partnerki odbędzie się bez żadnych przeszkód. Na wszystko zawsze znajdzie się metoda tylko my sami, musimy poszukać takiego złotego środka, który będzie w stanie nam pomóc.

Organ cały czas rośnie

W czasie trwania naszego życia członek cały czas, rośnie i prawdziwe porównanie i ocena męskości może się odbyć dopiero w momencie, gdy będziemy w pełni pełnoletni wtedy dopiero, możemy dokonać pomiaru penisa i taka ocena jest bardziej wiarygodna. Na szczęście mały penis to nie jest powód do rozpaczy dzięki możliwości powiększenia penisa, możemy zyskać te kilka dodatkowych centymetrów co, może być przydatne w życiu.