kocyki minky

kocyki minky

Materiały na mój kocyk miny sowy kosztowały: 54 zł + moja bezcenna praca z serca, bo dla własnego dziecka : ). Kocyk minky-idealny kocyk do wózka! Miłe w dotyku kocyki z poduszką More »

kocyki dla niemowlat

kocyki dla niemowlat

Wielki zając przytulanka. Uszyty z bawełny i milutkiego Miny Szukane frazy: kocyki dla dzieci, kocyki dziecięce, kocyki dla niemowląt, kocyk dla dziecka, koce dla dzieci, koce dziecięce Podobają Wam się kocyki miny? More »

Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

 

Bardziej dostosowane prace magisterskie

Dyskusje w środowiskach akademickich nie milkną szczególnie w kontekście tego, jak innowacyjne są uczelnie i czy udaje im się odkrywać nowe rzeczy, co jest przecież oczekiwane od naukowców. Polska nauka stoi w sporej stagnacji- wszyscy wybitni profesorowie zostali ulokowani w ramach sztywnych i dotowanych z budżetu instytucji, których celem jest rozwój nauki. Najśmieszniejsze jest to, że tego typu instytuty nic nie odkrywają- są to jedynie inkubatory dla naukowców, aby dożyli sobie spokojnie do emerytury. Nikt nie traktuje pracy w tych instytutach poważnie- polska nauka jest oparta o bezwartościowe prace magisterskie, akademickie dyskusje oraz nieudolne wykładanie przedmiotów, które powinno być naprawdę zmodyfikowane.

Modyfikacja kształcenia studentów
Przez pracodawców oraz absolwentów krytykuje się bardzo mocno prace dyplomowe- głównie ze względu na małą przydatność oraz nikłe znaczenie w przyszłej pracy zawodowej. Wielu przedsiębiorców zatrudnia ludzi po studiach wyższych dlatego, iż istnieją pewne zapisy w przepisach, które definiują, kto może wykonywać pewne stanowisko- na przykład kierownika apteki. Potencjał takiego farmaceuty jest jednak marnowany w tym systemie opieki aptecznej, gdyż czyni się z niego zwykłego sprzedawcę leków. Prace magisterskie tworzone przez długie godziny z ogromnym zaangażowaniem nie przygotowują ani nie analizują predyspozycji zawodowych danych osób- co zresztą jest rzeczą kuriozalną.

Chory system
Brak logicznych podstaw dla takiego funkcjonowania prac dyplomowych staje się źródłem rozlicznych patologii, co obserwujemy w kontekście faktu, iż coraz częściej prace magisterskie są pisane na zlecenie absolwentów, a nie przez nich samych. To pokazuje, że w tym systemie jest coś nie tak- nikt nie ceni już tytułu magistra, podobnie też nikomu nie zależy na tym, aby solidnie wypracować sobie ten tytuł, bo bywa on z perspektywy zawodu całkowicie bezwartościowy. Świadczy to o ogromnej patologii w ramach systemu kształcenia wyższego. Uczelnie powinny bardziej współpracować z pracodawcami.