Wylecz choroby

Wylecz choroby

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo przypadków ludzi którzy mają problemy z tarczycą ich sporo dosłownie jakaś epidemia naszych czasów nie ma że co druga osoba ma niedoczynność czy nadczynność tarczycy a More »

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Komputery gamingowe to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane przez graczy, ale nie tylko. Podczas wyboru dobrej jakości monitora do grania, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim przyjrzyjmy się dokładnie matrycy, przekątnej, rozdzielczości More »

Dobry kantor dla Ciebie

Dobry kantor dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje jeśli mieszkamy poza granicami naszego kraju często właśnie takich kantorów powinniśmy poszukiwać More »

Badanie kolonoskop

Badanie kolonoskop

Badanie kolonoskopii ogólnie rzecz ujmując polega przede wszystkim na wprowadzeniu przez odbyt specjalnego wziernika i obejrzeniu całego światła jelita grubego i na przykład przy okazji wycięcie polipów jeżeli takie znajdują się w More »

Zastanawiasz się nad drewnianym tarasem?

Zastanawiasz się nad drewnianym tarasem?

Jeżeli zastanawiasz się nad drewnianym tarasem, musisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie. Jak zapatrujesz się na kwestię popularności. W ostatnim czasie sytuacja wygląda tak, że taras drewniany cieszy się bardzo, More »

 

Auto pomoc z siedzibą w Warszawie

Każdego dnia na polskich drogach przemieszczają się tysiące samochodów. Niezależnie, czy to autostrada, droga szybkiego ruchu, czy zwykła miejska ulica, codziennie wiele samochodów ulega awariom, stłuczkom i wypadkom. Nie zawsze kierowca jest w stanie poradzić sobie sam z usunięciem skutków awarii, uniemożliwiającej dalsze poruszanie się samochodu. Auto pomoc Warszawa przychodzi z pomocą każdemu, kogo na drodze spotkały trudności z samochodem. Auto pomoc Warszawa oferuje szeroki zakres usług, od prostych czynności naprawczych, jak wymiana koła, aż po usuwanie skutków najpoważniejszych wypadków i kolizji drogowych.

Szczegóły oferty serwisu drogowego

Auto pomoc Warszawa ma przyjemność przedstawić wszystkim kierowcom szeroki zakres swoich usług. Swoją pomoc oferujemy kierowcom każdego dnia w roku, przez całą dobę. Po otrzymaniu zgłoszenia, maksymalnie szybko docieramy na miejsce awarii, a dzięki współpracy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami oraz używaniu jedynie najlepszego sprzętu, usuwamy ją w jak najkrótszym czasie, przywracając tym samym pojazdowi zdolność do dalszego ruchu. Podejmujemy się dokonania drobnych napraw w warunkach drogowych (o ile jest to możliwe), na miejscu wymieniamy koła, dowozimy paliwo. Ponadto w naszej ofercie znajduje się także holowanie i lawetowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, w tym powypadkowych. Dysponujemy sporą flotą samochodów przeznaczonych do lawetowania pojazdów, które uległy na drodze poważniejszym awariom, niedającym się usunąć na miejscu, a także tych, które odniosły poważniejsze wypadki.

Dzięki współpracy ze stacjami obsługi samochodów, możemy zaproponować także blacharstwo, lakiernictwo, serwisowanie układów kierowniczych, hamulcowych, a także układu elektrycznego, wymianę świec, generalny auto pomoc warszawa remont silnika samochodowego, wymianę pojedynczych, wyeksploatowanych części hamulcowych oraz wymianę akumulatora czy oleju silnikowego i filtrów.